Pasiekimai iki 2018 m.

LR Teisingumo ministerijoje paskelbti Nacionalinės teisinių žinių olimpiados nugalėtojai. Tarp jų ir mūsų mokyklos IVc kl. mokinys Andrius Martovičius.  Sveikiname! Ačiū Andrių ruošusiai istorijos mokytojai metodininkei Daliai Revuckaitei

Sveikiname ir kartu džiaugiamės

Vainiui Čeponiui (III b kl.) ir Andriui Martovičiui (IVc kl.)

patekus į Nacionalinės teisinių žinių olimpiados finalą.

Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.

Šv. Mato gimnazijos teatro studija "Kubas" atsiliepė į Lietuvos Respublikos prezidentės kvietimą švęsti Vasario 16 - ąją džiugiai ir išradingai. Į prezidentūrą buvo nusiųsta daugiau nei keturi šimtai darbų, iš kurių komisija atrinko dvidešimt. Dvidešimtuke ir šv. Mato gimnazistai, kurie š. m. vasario 24 dieną, drauge su teatro studijos vadovu Tomu Erbrėderiu, lankėsi prezidentūroje ir iš prezidentės Dalios Grybauskaitės rankų atsiėmė apdovanojimą - Lietuvos Trispalvę.

Atnaujinta: 2017 06 06