BIBLIOTEKOS INFORMACINIO CENTRO DARBO LAIKAS

I – V nuo 7. 30 iki 16 val.

Paskutinis mėnesio penktadienis - švaros diena.

(biblioteka.inf@gmail.com)

Bibliotekos informacinio centro paskirtis – užtikrinti mokyklos mokymo krypčių informacinį ir dokumentinį aprūpinimą, sudaryti moksleiviams sąlygas savarankiškai mokytis, padaryti prieinamus vidinius ir išorinius informacijos išteklius, atsižvelgiant į skaitytojų reikmes.

Siekdami bibliotekos informacinio centro ir mokinių bei mokytojų glaudesnio bendradarbiavimo pateiktiame Jums naudingą ir reikalingą informaciją.

Taigi, susipažinkime su biblioteka iš arčiau…

Pagrindiniai mokyklos bibliotekos informacinio centro skyriai yra du: abonementas ir skaitykla.

Abonementas

Bibliotekos abonemento fondai skirstomi į tokius skyrius:

• Religija
  • Istorijos ir geografijos pasaulis
  • Mokslo pasaulis
  • Meno pasaulis
  • Literatūros pasaulis

Norintys savarankiškai susirasti reikalingą medžiagą mokytojai ir mokiniai naudojasi abonementu. Didžiąją bendrojo fondo dalį sudaro lietuvių bei užsienio literatūros skyriai. Čia lentynose fondas dėstomas pagal autorius. Išskiriami lietuvių ir užsienio autorių kūriniai, o taip pat pasakos ir eiliuoti kūriniai.

Šalia programinių kūrinių - naujų leidinių lentynos. Kviečiame jas peržvelgti. Daugiausia čia pateikiamos naujai gautos knygos ir rengiamos parodos.

Projektas "Sveika, biblioteka"

Skaitykla

Kitas itin svarbus bibliotekos skyrius yra skaitykla. Joje yra 4 kompiuterizuotos darbo vietos, žodynai, žinynai, enciklopedijos ir t.t. Skaitykloje taip pat įrengtos darbo vietos pamokų ruošimui, skaitymui. Čia mokiniai piešia, ruošiasi pamokom, atlieka projektines užduotis, skaito knygas, žurnalus. Skaityklos bibliotekos kompiuteriais gali naudotis mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Skaitytojų patogumui yra kopijavimo aparatas. Šis aparatas populiarus dėl galimybės kopijuoti literatūrą, kurios iš bibliotekos išsinešti nėra galimybių.

LAUKIAME JŪSŲ

Atnaujinta: 2015 10 26