Pasiekimai iki 2013 m.

2013-02-20

KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete vyko moksleivių mokomųjų bendrovių mugė, kurioje dalyvavo moksleiviai iš 14 Kauno miesto mokyklų. Šiemet renginio dalyviams buvo pasiūlyta daugybė įvairių prekių ir paslaugų: aksesuarai, atvirukai, žvakės, vilnos papuošalai, tinkleliai arbatai, pieštukai, gaminti iš antrinių medžiagų, „gyvi“ paveikslai, kvepiančios pagalvėlės, medžiaginiai maišeliai, rankų darbo meškučiai iš saldainių, skaičiuoklių nuoma ir net šokių pamokos.

II vietą laimėjo mūsų gimnazijos mokinių komanda  Tautvydas Gurskis (III d), Žygimantas Kapčiūnas (I a), mokytoja Kristina Celiešiūtė, bendrovės pavadinimas MMB UNUSUAL PICTURES. Komanda išvyksta į Rygą. Sveikiname.

Dalyvavimas konkursuose, varžybose 2011 - 2012 m.m.

Dalyvavimas konkursuose, varžybose 2008 - 2010 m.m.

Sveikiname 7 C klasės mokinį Karolį Semašką respublikinėse šaudymo iš lanko V. Černiausko atminimo taurės varžybose užėmusį II vietą.

Mokytojas L. Urbonavičius. 2011-09-24/25

Tarptautinio internetinio rusų kalbos konkurso "Azbukovnik 2010-2011" 1 vietos nugalėtojas Vitalij Merkulov (7 c klasė), mokytoja Dalia Jančiauskienė.

LR Švietimo ir mokslo ministro III laipsnio diplomus už Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinį turą laimėjo 12 a klasės mokiniai Eglė Krūminytė ir Arnoldas Karla.

Sveikiname Eglę ir Arnoldą ir linkime jiems sėkmės siekiant mokslinių aukštumų studijuojant gamtos mokslus.

5 a klasės mokinė Beatričė Urbonaitė Kauno apskrities sakralinės muzikos konkurse "Giesmių giesmelė" savo amžiaus grupėje tapo laureate, surinko daugiausiai taškų ir pateko į kitą etapą.

Sveikiname Beatričę ir jos muzikos mokytoją Laimą Mažuolytę.

2001 metų Lietuvos šaudymo iš lanko čempionate dalyvavo trys mūsų mokyklos mokiniai: Jonas Skačkauskas (9B), Martynas Mikučionis (6E) ir Karolis Semaška (6C). Karolis Semaška iškovojo III vietą jaunučių grupėje.

Vasario 4 - 5 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunių lengvosios atkletikos pirmenybės. Peršokusi 3 m aukštį šuolio su kartimi rungtyje nugalėtoja tapo 8 c klasės mokinė Miglė Juodeškaitė.

Sausio 21-22 dieną Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių pirmenybėse Panevėžyje Miglė Juodeškaitė (8c) šuolio su kartimi rungtyje užėmė I vietą (3 m 10 cm) - tai naujas mokyklos rekordas. O Doras Stankevičius (8b) 60 m barjeriniame bėgime (9,04 sek.) užėmė III vietą.

Didžiausi sveikinimai.

Sausio 12-20 dienomis vyko Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivalio stalo teniso varžybos.

Merginų komanda:

Jogailė Rudzinskaitė 6 c,

Silvija Večerskytė 8 c,

Meda Januškaitė 7 c,

Gabija Jakubauskytė 8 c,

Gerda Grigaitė 9 b,

Justina Šustauskaitė 5 a

užėmė I vietą.

Vaikinų komanda:

Ignas Navickas 9 b,

Paulius Satkauskas 9 a,

Oskaras Kazlauskas 9 a

užėmė II vietą.

Abiejų komandų trenerė, kūno kultūros mokytoja Konstancija Karpova.

Sveikinam laimėtojus.

Miglė Juodeškaitė (8 C klasė) pasiekė LR rekordą šuolio su kartimi rungtyje 2,81 m ir tapus čempione (13 metų grupėje).

Atnaujinta: 2017 06 06