2 procentų forma

MIELI ŠV. MATO GIMNAZIJOS

MOKINIŲ TĖVELIAI IR GLOBĖJAI,

Dėkojame visiems, kurie 2016 m. pasinaudojus 2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio galimybe, parėmėte gimnaziją. Surinkta 2070,70 € suma, kuri panaudota užsakant spinteles  mokiniams. 2016 – 2017 m. m. Šv. Mato gimnazija ir toliau ketina padėti  mokiniams įsigyti metalines spinteles, asmeniniams daiktams bei rūbams susidėti.

Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais tokią finansinę paramą suteiktumėte mūsų gimnazijai.

Maloniai prašome jūsų iki 2017 metų balandžio 21 d. (pasirinktinai):

• užpildyti FR0512 formą skiltyje PARAMOS SKYRIMAS pasinaudojant elektroninio deklaravimo sistema adresu:

• užpildyti popierinį FR0512 formos variantą, įdėti jį į pateikiamą voką (be šio informacinio lapelio!) ir užrašyti ant jo savo adresą bei gavėjo adresą:

VMI Deklaracijų tvarkymo skyrius

Neravų g. 8, Druskininkai

LT-66257

Ant voko mes užklijuosime pašto ženklą ir jį išsiųsime.

PRIDEDAME:

1. Formos pildymo pavyzdį, pagal kurį turite įrašyti savo asmens kodą, vardą, pavardę, adresą ir telefoną,
  2. Laukelyje E1 nurodyti paramos gavėjo tipą – 2, o laukelyje E2 – gimnazijos kodą 302839993
  3. Laukelyje E5 - galite nurodyti laikotarpį už kurį norite skirti paramą. Nurodžius 2020 metus Jums nereikės kiekvienais metais pateikinėti atskiro prašymo.
  4. Forma (švari) pildymui.
  1. Plati 2% paramos formos pildymo instrukcija

Nuoširdžiai Jums dėkoju!