Informacija, norintiems mokytis nuo 2017 09 01

šv. Mato gimnazijos penktoje klasėje

Mokiniai, norintys mokytis šv. Mato gimnazijos 5 klasėje, š.m. gegužės 27 d. (šeštadienį) rašo žinių patikrinimo testą, kurį sudaro keturios dalys: lietuvių kalba, matematika, anglų kalba ir dorinis ugdymas (katalikų tikyba).

Rašymo vieta: šv. Mato gimnazijos aktų salė (III a.).

Rašymo laikas: 10.00 – 11.30 val.

Reikia turėti: mokinio pažymėjimą ar asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dvi rašymo priemones, paprastą pieštuką ir trintuką.

Apie mokinio testo pasiekimus ir priėmimą mokytis šv. Mato gimnazijoje kiekviena šeima bus informuojama asmeniškai el. paštu iki gegužės 30 d.

Svarbu. Jei prašymo mokytis šv. Mato gimnazijoje dar nesate pateikę, bet norėtumėte rašyti žinių patikrinimo testą, prašome iki š.m. gegužės 20 d. registruotis gimnazijos raštinėje telefonu: 8 37 34 58 75.

Daugiau informacijos apie mus: internetinėje svetainėje www.mato.kaunas.lm.lt bei socialinėje paskyroje Facebook Šv. Mato gimnazija.

MOKINIŲ PRIĖMIMAS

Atnaujinta: 2015 04 15