Informacija, norintiems nuo 2017 09 01 pradėti mokytis šv. Mato gimnazijos

2, 3, 6, 7, 8, I - IV klasėse

Mokiniai, norintys mokytis šv. Mato gimnazijos 2, 3, 6, 7, 8, I - IV klasėse, š.m. birželio 10 d. (šeštadienį) rašo žinių patikrinimo testą, kurį sudaro keturios dalys: lietuvių kalba, matematika, anglų kalba ir dorinis ugdymas (katalikų tikyba).

Rašymo vieta: šv. Mato gimnazijos klasės (sužinosite atvykę).

Rašymo laikas: 10.00 – 11.30 val.

Reikia turėti: mokinio pažymėjimą ar asmens dokumentą, dvi rašymo priemones, paprastą pieštuką ir trintuką.

Pasiekimų įvertinimai ir sprendimas dėl priėmimo mokytis šv. Mato gimnazijoje teikiami kiekvienai šeimai asmeniškai, siunčiant atsakymą nurodytu elektroniniu paštu (iki birželio 13 d.).

Svarbu. Jei prašymo mokytis šv. Mato gimnazijoje dar nesate pateikę, bet norėtumėte rašyti žinių patikrinimo testą, prašome iki š.m. gegužės 20 d. registruotis gimnazijos raštinėje telefonu: 8 37 34 58 75.

Daugiau informacijos apie mus: internetinėje svetainėje www.mato.kaunas.lm.lt bei socialinėje paskyroje Facebook Šv. Mato gimnazija.

MOKINIŲ PRIĖMIMAS

Atnaujinta: 2015 04 15