Naujienos

Gegužės 12 dieną 18.00 val. organizuojama šeimų sporto šventė. Maloniai kviečiame registruotis ir su gera nuotaika dalyvauti.

,,Sportuok su šeima

2017-05-12

NUOSTATAI

1. 1. Komandą sudaro 3 asmenys, bent du iš jų šeimos nariai.

Registracija: matokunokultura@gmail.com iki gegužės 10 d.

Prie vardo, pavardės nurodykite giminystės ryšį (brolis, sesuo, pusbrolis, mama, dėdė ir t.t.).

1. 2. Startuoja 18.00 val. (Prie Šv. Mato gimnazijos) visa komanda kartu su 1 žemėlapiu ir 1 atsižymėjimo kortele, žemėlapyje yra 10 kontrolinių punktų, kuriuos privalo bėgti, atsakyti į klausimus, atlikti sportines užduotis ir atsižymėti nurodyta kryptim, t.y.bėgti į 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 kontrolinį punktą.
  2. 3. Klausimas ar užduotis bus pateikiamas atbėgus į kontrolinį punktą visai komandai, t.y 3 dalyviams.
  3. 4. Kontroliniame punkte reikės atsakyti į klausimą susijusį su arkivyskupu Teofiliumi Matulioniu. Kituose kontroliniuose punktuose reikės atlikti lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos, geografijos ir sportines užduotis. Neatsakius teisingai į klausimą bus pridedama 15 sek.
  4. 5. Finišo laikas fiksuojamas kirtus finišo liniją paskutiniam komandos dalyviui (skaičiuojant bus pridedamas laikas už neatsakytus klausimus).
  5. 6. Nugalėtojais taps komanda įveikusi orientavimosi bėgimo trasą per trumpiausią laiką.
  6. 7. Komandos startuos kas 1 min. pagal tai, kelinti užsiregistravo į varžybas. Starto laikas  skelbiamas 12 d. 12 val.
  7. 8. Apdovanojimai vyks dviejose grupėse. Pirma grupė, kai komandą sudaro mokiniai ir studentai. Antra grupė, kai komandos sudėtyje yra suaugęs šeimos narys (mama, tėvas, seneliai ir kt.).

GREITOS, IŠMANIOS IR GRAŽIOS ŠVENTĖS !!!

Organizatoriai

Atnaujinta: 2015 04 15